We are the Champions!
----------------------------------------------------------------------------------------------
         Campeões Brasileiros u08
----------------------------------------------------------------------------------------------
 1  2002  Ourinhos                          Mateus Tomaz da Silva (PR)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 2  2003  Botucatu                          Mateus Tomaz da Silva (PR)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 3  2004  Batatais                          Vinícius Borges Pinto (PR)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 4  2007  Londrina                          Miguel Cunha (MG)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 5  2008  Tiradentes                        Tiago Lopes Oliveira (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 6  2009  Londrina                          Álvaro Miguelino Souza (PE)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 7  2010  Santa Maria de Jetibá             Gianluca Jório Almeida (RJ)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 8  2011  Catanduva                         Alberto Bonvini (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
 9  2012  Mendes                            Enzo Kina (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
10  2013  Catanduva                         Rodrigo Borges Filho (MG)
----------------------------------------------------------------------------------------------
11  2014  Foz do Iguaçu                     Vinícius Taishun Lima (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
12  2015  São Paulo                         Leonardo Santos Sousa (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
13  2016  São Sebastião do Paraíso          Jean Pietro Julca (MG)
----------------------------------------------------------------------------------------------
14  2017  Brasília                          João Sardá (SC)
----------------------------------------------------------------------------------------------
15  2018  Florianópolis                     Theo de Lima (RN)
----------------------------------------------------------------------------------------------
16  2019  Florianópolis                     Olavo Tadeu Oliveira (MG)
----------------------------------------------------------------------------------------------
17  2021  Juiz de Fora                      Luca Bieging (SC)
----------------------------------------------------------------------------------------------
18  2022  Natal                             Kim Paul Mariani (SC)
----------------------------------------------------------------------------------------------
19  2023  Natal                             Ruben Yokoyama Santos (SP)
----------------------------------------------------------------------------------------------
20  2024  Natal                             Benjamin Morais (RN)
----------------------------------------------------------------------------------------------